Címlap Kazinczy verseny

postheadericon Kazinczy verseny

2014. február 12-én délelőtt a Szép magyar beszéd városi, városkörnyéki versenyére érkezett gyermekkönyvtárunkba az a 20 diák, aki ezen a napon bizonyíthatta biztos szövegértő tudását, szép kiejtését. Izgalmakkal tele, de vidáman telt a délelőtt. A háromtagú zsűri Dr. Cs. Tóth János, Lengyelné Tóth Mária és Tódor Györgyné értékelését követően megszületett a helyezések sorrendje. E szerint a 7-8. korosztályban I. helyezést ért el és a regionális döntőn képviseli iskoláját Oláh Edit a Petritelepi Általános Iskola Tagintézmény tanulója, második helyezett Rácz Vivien a Karacs F. Gimnázium tanulója, harmadik helyen végzett Berecz Janka a Petőfi S. Általános Iskola Tagintézmény tanulója. 5-6. korosztályban elért helyezések: I. Kovács Mónika (Sári G. Ált. Isk. és AMI, Kaba), II. Bodó Anna (Jókai M. Ált. Isk. és AMI, Sárrétudvari), III. Nagy Anna Flóra (Kálvin Téri Ált. Isk. Tagint.) Valamennyi résztvevőnek gratulálunk!

Püspökladányi Tájékoztató és Közművelődési Központ, Könyvtár, Múzeum

Gyermekkönyvtár